זה לא אמור להיות מסובך, עם זאת יש דברים שחשוב לתת עליהם את הדעת ולא לפסוח על חשיבותם, חלק מזה קשור גם למשימת ניקוי ספות. הספה שלכם מלוכלכת ואתם צריכים שירות שיסייע לכם לעשות את זה נכון וטוב? ניקוי ספות, הנה כל השיטות של הניקוי, החומרים הנכונים ובעיקר כל מה שיאפשר לכם להמשיך ולהשתמש למשך שנים ארוכות בספה שאתם כל כך אוהבים לרבוץ בה או לארח חברים.

אפשר לנקות ספה לבד? יש ספות שכן ויש ספות שלא

יש ספות שיהיה אפשר לנקות לבד ויש שירותי ניקוי ספות שלא יאפשרו לכם לנקות אותן לבד וכאן יידרש מכם התערבות של בעל מקצוע מתאים. במצב שבו הכתמים כבר עמוק בתוך הבד והם לא יורדים, זו בהחלט בעיה אחרת לגמרי, אם המטלית לא מצליחה להוריד אותם, ייתכן ויידרש מכם התערבות של בעל מקצוע.

כמו כן, גם אם תיקחו את הספה לשירות של ניקוי ספות, אף אחד לא באמת יכול להבטיח שהכתם ירד. כאן חשוב להביא את איש המקצוע והוא לאחר קביעה כזו או אחרת יוכל לאבחן ולספק לכם את התשובה המתאימה.

כאמור, אין בזה קסמים, יש כתמים שאפשר להסיר ויש שלא, בגדול, כתמים משתנים, זה יכול לנבוע מאוכל או מזיעה אבל גם משפיכה של יין או חומרים שלא תמיד יורדים ולכן, חשוב מאוד לבדוק את האופציה של ניקוי ספות בקרב מקצוענים בתחום.

אילו כתמים לא יורדים ולא משנה מה תעשו?

יש כתמים שאי אפשר להסיר, חשוב שתיקחו זאת בחשבון, לא משנה איזה שירות של ניקוי ספות תבצעו, יש כתמים שלא ירדו כמו למשל כלור, אלו כתמים שמשנים את הגוון של הבד ולכן, לא משנה כמה תזמינו שירות של ניקוי, זה לא הולך לרדת, לכן, קחו זאת בחשבון.

לעומת זאת, אם נשפך לד לתוך עומק הבד, ייתכן ויהיה ניתן להציל את הבד אבל גם זה לא ממש בטוח ברוב המקרים.

By admin