כאשר מדברים על מים טהורים ונקיים, מדברים על דבר שאי אפשר לוותר עליו, המים אותם אנו שותים ובכללי אותם אנו צורכים צריכים להיות נקיים מכל הבחינות כאשר הבחינה הראשונה הוא עניין הבריאות.

אמנם אפשר לומר כי מי ברז כן ראויים לשתייה בישראל ועדיין, מה צריך לעשות כדי לייצר שתיית מים תקינה על כל המשתמע מכך? מסנן מים בכמה מילים שהופכות את השתייה שלכם לתקינה ביותר, כמובן בתנאי שבוחרים מסנן איכותי שיוכל לתרום לבריאות.

מחפשים את המסנן הנכון? הנה סקירה קצרה שתהפוך לכם את זה קל יותר מעבר.

אילו סוגי מסננים יש ומה כדאי לבחור?

אם אין לכם מושג מזה מסנן מים, כאן נדבר אתכם בדיוק על מה שאתם צריכים לדעת. למעשה, מסנן מים הוא סוג של רכיב חשמלי שמותקן על מערכת מים הביתית שלכם. התפקיד של המסנן לתת מענה מלא וכך לצור מים איכותיים וטובים ואף טעימים ללא פשרות.

איך באמת בוחרים? יש כמה וכמה סוגים של מסננים, יש מסנן פחם שהוא למעשה הוותיק מבין כל השאר. הוא לא מגיע לבד ולצד המסנן הרגיל הוא משלים למעשה את החסר. למעשה המסנן הזה הוא זה שמנטרל את הכלור והוא זול ביותר וקל להתקין אותו אבל שוב, הוא לא נפרד וצריך לקחת אותו כחלק ממערכת ולא ממרכיב בודד. כמו כן, כאן מתבצעת תחזוקה קטנה ונמוכה יותר והתדירות של החלפתו היא קטנה יותר.

מהו מסנן מכני?

מבין כל המסננים, מסנן מכני הוא גם ישן, ההפעלה שלו פשוטה והוא באמת יעיל למנוע את כל כניסת החלקיקים פנימה אל המים. בגדול, כאשר מדברים על מסנן מכני מדברים על המסנן הנפוץ ביותר בארץ ויש לו את היכולת של הסינון הגבוהה ביותר. ביחס לכל השאר, גם כאן אפשר לדבר על עלות נמוכה יותר ולכן, זה לא מפליא שרבים וטובים בוחרים בו לשימוש כזה או אחר.

כמו כן, יש גם את מסנן האוסמוזה ההפוכה וכן מסנן מיקרוביאלי שיכול בהחלט לספק את המענה, השאלה מה התקציב ומה אתם רוצים או צריכים באמת.

By admin